לימודי וטרינריה בחו”ל

לימודי וטרינריה בחו"ל - חוויה אחרת לגמרי​

מקצוע הוטרינריה הוא מקצוע רחב ומגוון אשר כולל טיפול ומיעה בתחום רפואת בעלי החיים והגנה על בריאות האדם.

לימודי וטרינריה נלמדים באירופה במסלול לימודים דומה לזה של רפואה כללית. משך הלימודים הוא 6 שנים ובסופם מוענק תואר ד”ר לרפואה וטרינרית.

ניתן ללמוד וטרינריה בשפה האנגלית במספר מדינות אירופאיות: צ’כיה, סלובקיה, הונגריה, רומניה, פולין, קרואטיה ועוד. הלימודים באנגלית הופכים את אפשרות הלימודים לזמינה יותר עבור תלמידים ממדינות שונות מרחבי העולם. כמו כן ניתן ללמוד ברוב מדינות אירופה בשפת המקום.

תנאי הקבלה ברוב הפקולטות הם בגרות מלאה ומבחן כניסה בביולוגיה ובכימיה. רמת הבחינה היא ברמת בחינות הבגרות האירופאית. ניתן  להתכונן לבחינות הכניסה באופן מובנה וממוקד במכינה ללימודי רפואה Med-Study

בארה”ב ובישראל מסלול הלימודים שונה מהמסלול האירופאי. לביה”ס לוטרינריה מתקבלים בוגרי תואר ראשון במדעי החיים/ חקלאות למסלול לימודים של ארבע שנים, כך שמשך הלימודים הוא 7 שנים סה”כ.

בישראל ניתן ללמוד בביה”ס לרפואה וטרינרית ע”ש קורט השייך לפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית.

במסגרת הלימודים נלמדים, כל תחומי הרפואה: כירורגיה , רפואה פנימית, הדמיה, הרדמה, מחלות מידבקות, פרזיטולוגיה, ביוטכנולוגיה, טכנולוגיה של בשר וחלב ועוד.

הלימודים מקיפים את כל מגוון בעלי החיים – חיות משק, סוסים, חיות בית, עופות וחיות אקזוטיות.

בסיום הלימודים הבוגרים משתלבים באחד מתחומי הרפואה הוטרינרית.

לאחר סיום הלימודים  ניתן  להמשיך ולבצע התמחות באחד מתחומי הרפואה. ההתמחות נעשית בבית חולים וטרינרי או במרכז רפואי וטרינרי המוסמך לכך.

לקבלת מענה אישי ומפורט על לימודי וטרינריה בחו"ל, מגוון האפשרויות הקיימות באוניברסיטאות השונות, העלויות, המחיה ועוד ניתן גם לפנות לד"ר אריק אלחלל

השאירו פרטים או התקשרו 03-381-2220

לימודי וטרינריה בחו"ל - חוויה שהיא הרבה מעבר ללימודים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו ?

מכינת MedStudy נוסדה בשנת 2003 על ידי ד”ר אריק אלחלל.

על מנת ללמוד וטרינריה באחת הפקולטות האירופאיות יש לעבור תחילה מבחני כניסה של האוניברסיטה הנערכות הארץ.

מכינת MedStudy מתמחה בהכנה למבחני הכניסה הללו.

ד”ר אריק אלחלל, שלמד את לימודי הווטרינריה בחו”ל גם מייצג בארץ 5 אוניברסיטאות ללימודי רפואה בחו”ל.

הניסיון שלנו

יש לנו היכרות מעמיקה וניסיון רב שנים עם דרישות הפקולטות, דבר שמאפשר לנו להכין אותך ברמה הכי גבוהה שיש ובאופן הכי ממוקד לעבור את בחינות הכניסה בהצלחה.

כנסו לסרטונים לראות מה אומרים עלינו הבוגרים שלנו.

שאלות ותשובות על לימודי וטרינריה בחו"ל

לימודי וטרינריה בחו”ל ניתן ללמוד במגוון אוניברסיטאות. באוניברסיטה בברנו, בקושיצ’ה סלובקיה, בודפשט, איטליה, רומניה, פולין ועוד

בארץ יש צורך בתואר ראשון במדעי החיים + 4 שנים של לימודי רפואה, סה”כ 7 שנים. באירופה מסלול לימודי הוטרינריה הוא של 6 שנים. פרט לכך הלימודים הם אותם לימודים.

מקומות ההתמחות בוטרינריה בארץ ובעולם הם מאוד מצומצמים כך שרוב הוטרינרים הם ללא התמחות general practionars

המכינה שלנו לבחינות הכניסה ללימודי וטרינריה בחו”ל מניחה שאין לכם שום רקע קודם ולכן אין צורך בידע מוקדם

עם ההגעה לארץ ניתן רישיון זמני לעסוק ברפואה ווטרינרית. הרישיון ניתן לשנה ובמהלך השנה ניגשים לבחינת רישוי. הרישיון ניתן ע”י מנהל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות

בהחלט. נשמח לקשר אתכם עם הסטודנטים שלנו שלומדים וטרינריה בחו”ל וכן עם הבוגרים שלנו, וטרינרים בעלי מרפאות בארץ. למעשה ד”ר אריק אלחלל, הבעלים של מכינת MedStudy שמתמחה בהכנה לבחינות הכניסה ללימודי הרפואה בחו”ל הינו וטרינר ובעל מרפאה פרטית לשירותי וטרינריה במודיעין.

בנוסף היכנסו לגלריה באתר וצפו בסטודנטים שמספרים על חווית לימודי הרפואה בחו”ל, על מהלך הלימודים והדרך שעברו איתנו.