לימודים בחו"ל

לימודים בחו"ל - הרבה מעבר לתואר

לפני שנתחיל, כדאי שתשמעו מה הבוגרים שלנו אומרים עלינו

תמונה מייצגת וידאו - MedStudy - לימודי רפואה בחו"ל - הבוגרים שלנו - עידו בנטל
נגן וידאו
תמונה מייצגת וידאו - MedStudy - לימודי רפואה בחו"ל - הבוגרים שלנו - דניאל קודנר
נגן וידאו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעל לכל השאלות שמעסיקות משתחררים טריים ישנן שתי שאלות מרכזיות: איפה ומה ללמוד. מדובר על בחירה בעלת השלכות נרחבות, גם אם לא לכל החיים אזי לפחות לשש השנים הקרובות, החלטה שרבים לא יודעים כיצד לגשת אליה. אחת ההתלבטויות הבולטות היא בין לימודים בארץ ללימודים בחו"ל. לכל אחת מהאפשרויות האלו יש יתרונות וחסרונות אשר אנחנו מקווים לסייע לכם להבין בצורה עמוקה יותר.

השלב בחיים בו נמצאים אלו שמתלבטים לגבי הלימודים העתידיים שלהם מאפשר להם להתנסות בחוויות חדשות. זהו שלב שבו כל העולם עוד פתוח בפנינו ואנחנו יכולים לבחור את גורלנו. לימודים בחו"ל מאפשרים לכל אחת ואחד מאתנו להתנסות בחוויה חד פעמית, שאולי לא תחזור על עצמה, של מגורים בחו"ל. מעבר לתנאים האקדמאיים, עליהם נרחיב בהמשך, מדובר על הזדמנות נדירה לטעום מאורחות החיים של מדינות אחרות.

למה לבחור בלימודים בחו"ל?‏

כמכינה שמתמקדת בלימודי רפואה בחו"ל, יצא לנו לאורך השנים ב-MedStudy ללוות מאות ישראלים לאורך שלבי הקבלה לאוניברסיטאות שונות ברחבי אירופה. כחלק מתהליך ההכנה הייחודי שלנו, אנחנו למדים להכיר את הסטודנטים שלנו גם ברמה האישית, ובכך אנו מסוגלים להבין את הרצונות שלהם ואת הסיבות שהובילו אותם לבחירה בלימודים בחו"ל.

המכינה ללימודי רפואה בחו"ל הוקמה בשנת 2003 ולאורך שנות קיומנו יצא לנו לשוחח עם לא מעט סטודנטים שהתלבטו בדבר לימודים בחו"ל. אלו הן כמה מהסיבות העיקריות שמובילות את הבוגרים שלנו לבחור בלימודי רפואה בחו"ל הם:

  • רמת הלימודים באוניברסיטאות עימן אנו עובדים הינה מהגבוהות בעולם
  • העובדה כי לימודי הרפואה באירופה מוכרים על ידי האיחוד האירופאי ומאפשרים לעבוד, בכמעט, כל מקום בעולם לאחר סיום הלימודים
  • האפשרות לגור למשך תקופה בחו"ל ולהתערות בחיים המקומיים
  • תנאי הקבלה מקלים יחסית לישראל ומספר מקומות גדול יותר בהשוואה לארץ

אם נתייחס ללימודי הרפואה בחו"ל, התחום בו אנו פועלים, נראה כי אלו הרוצים ללמוד רפואה בישראל נתקלים בתנאי סף גבוהים מאוד ובמספר מקומות מצומצם. העובדה כי בממוצע מתקבלים רק כ-700 סטודנטים ללימודי הרפואה בכל הארץ, הופכת את החלום של ישראלים רבים להיות רופאים לקשה להשגה.

לעומת זאת, האפשרויות הנפתחות בלימודי הרפואה בחו"ל הינן מגוונות ביותר. כיום מתאפשר ללמוד רפואה בשפה האנגלית במגוון מדינות באירופה:  איטליה, צ'כיה , הונגריה, סלובקיה, קרואטיה, ליטא ופולין.

סטודנטים במסלול לימודים בחו"ל מצטלמים במעבדה באוניברסיטה

לימודים בחו"ל מאפשרים לך להגשים את החלום

צוות המורים שלנו מבין שהוא המפתח להגשמת החלום שלכם ללימודים בחו"ל וזו הסיבה שהצוות שלנו, מעבר לרמה המקצועית הגבוהה שלו, הוא גם ילווה אתכם בכל התהליך. תשאלו את הבוגרים שלנו על הצוות שלנו – הם ישמחו לספר לכם.

ואם דיברנו על מקצועיות, הצוות שלנו ב-MedStudy מורכב אך ורק מהמורים המובילים בתחומם, אלו אשר יעניקו לך את כל הכלים להצלחה בבחינות הכניסה.

מסלול ההכנה שלנו ללימודים בחו"ל

בכדי להבטיח את שיעור המעבר הגבוה של הבוגרים שלנו בבחינות הקבלה בנינו מערכי שיעור ממוקדים, אשר יאפשרו לכם ללמוד את החומר הרלוונטי והעדכני ביותר. לאורך תקופת הקורס אנו נעשה הכול כדי להבטיח שאתם נמצאים ברמה המתאימה. בנוסף לכך, נכין אתכם לשלב הראיונות האישיים הקיים בחלק מהפקולטות לרפואה כחלק מבחינת הכניסה.

במסלול ההכנה של המכינה לומדים מגוון של נושאים במקצועות הביולוגיה, כימיה ופיסיקה.

התכנית נותנת מענה מקיף ללימוד כל הנושאים הנדרשים לבחינות הכניסה לאוניברסיטאות בחו"ל.

לפירוט מקיף על תכנית הלימודים והחומרים כנסו.

כנסו לסרטונים של הבוגרים שלנו, דברו עם הסטודנטים שלנו ותבינו כמה אנחנו רציניים לגבי כל מה שאנו אומרים ומבטיחים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם