למה ללמוד קורס הכנה איתנו?

למה כדאי ללמוד קורס הכנה עם Medstudy?

קורס ההכנה מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד את מקצועות הרפואה בחו”ל. הקורס מיועד לתלמידים בעלי ידע מדעי קודם (בגרות במקצועות מדעיים) וגם לתלמידים ללא ידע קודם.

הקורס מהווה “יישור קו” במקצועות המדעים. עבור חלק מהמועמדים הישראלים, ההכנה לבחינה דורשת חזרה מעמיקה על חומר אשר נלמד בבית הספר התיכון. עבור אחרים, אשר לא למדו מקצועות אלו מקנה הקורס את הידע מן היסוד.

קורס ההכנה הינו קורס דו לשוני. השיעורים מועברים בעברית כדי להקל על הסטודנטים. חומרי הלימוד, המושגים, ההדמיות והמבחנים מתבצעים בשפה האנגלית.

  • סטטיסטיקה זה לסטטיסטיקאים אצלנו כל סטודנט מתקבל ללימודים. 100% הצלחה בבחינות הקבלה לאוניברסיטאות באירופה. כל הסטודנטים שניגשו לבחינות הקבלה לפקולטות השונות באירופה לאחר שעברו את קורס ההכנה שלנו – התקבלו ולומדים או שכבר סיימו את לימודיהם באירופה.
  • הקורס מקנה יתרון לבוגריו בלימודי שנה א' – הסטודנטים שלנו מדווחים כי שיטות הלמידה, ההרגלים והאסטרטגיות שרכשו במהלך הקורס הקנו להם יתרון משמעותי ביחס לחבריהם לספסל הלימודים כבר מהרגע הראשון.
  • הלימוד מתבצע בקב' קטנות של עד 12 סטודנטים, המאפשרות תרגול פרטני ויחס אישי. אנחנו ב MEDSTUDY מאמינים שלמידה בקבוצות קטנות מאפשרת למרצה לראות כל סטודנט, לתמוך, לעזור ולהתאים את שיטת הלמידה ליכולותיו.
  • צוות הוראה מנוסה, מקצועי ומיומן. הצוות שלנו ב MEDSTUDY ליווה כבר מחזורים רבים של סטודנטים. הצוות מורכב ממורים שזהו תחום התמחותם. אנו מוצאים חשיבות בהעברת הידע המקצועי תוך דגש על שיטות פדגוגיות מתקדמות ויחס אישי.
  • אין צורך בידע מוקדם – הקורס מיועד לכל מי שרוצה ללמוד את מקצועות הרפואה באירופה. תכני הקורס מתאימים גם לסטודנטים ללא רקע ו/או ידע קודם במקצועות הנדרשים. המורים שלנו מנגישים את החומר הלימודי. במידה ויש לכם ידע קודם, הקורס מהווה חזרה, תרגול ורענוןתכנית קורס הכנה מותאמת לדרישות האוניברסיטאות באירופה.
  • קורס ההכנה מקנה אסטרטגיות למידה, בנוסף לידע מקצועי בביולוגיה, פיזיקה וכימיה.
  • קורס  הכנה דו לשוני. השיעורים מועברים בעברית כדי להקל על הסטודנטים. חומרי הלימוד, המושגים, הדמיות והמבחנים מתבצעים בסיומו של הקורס, באנגלית.
  • הקורס מוכר לשימוש בכפסי הפיקדון לחיילים משוחררים.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו למס' טלפון 03-9422705 ונשמח לענות על שאלותיכם

ברוך הכלר בקורס הכנה לפיזיקה עם התלמידים של MEDSTUDY

ברוך הכלר במרתון פיזיקה עם התלמידים של MEDSTUDY

למידע נוסף השאירו פרטים בטופס

*שם מלא:

*טלפון:

*אי-מייל:

הודעה*: