אוניברסיטת מסריק אוניברסיטת מסריק הפקולטה לרפואההפקולטה לרפואה באוניברסיטת מסריק

למה כדאי ללמוד רפואה באוניברסיטת מסריק בברנו?

הפקולטה לרפואה
בפקולטה ללימודי רפואה בצ'כיה של אוניברסיטת מסריק לומדים מעל ל3,000 סטודנטים והיא החדישה והגדולה מבין 9 הפקולטות הקיימות באוניברסיטה. הפקולטה שוכנת בקמפוס חדש,  אשר נבנה בצמוד לבית החולים המרכזי של העיר. קמפוס זה, אשר הוקם בעלות של למעלה מ 350 מיליון אירו, הוא מהגדולים ומהמודרניים בכל אירופה. זהו פרויקט יוצא דופן בהיקפו ובחדשנותו בקנה מידה עולמי. הסטודנטים הלומדים בפקולטה נהנים מרמה אקדמית גבוהה ומתנאי לימוד המותאמים לסטנדרטים של שנות האלפיים . תוכלו להתרשם ולסייר וירטואלית בקמפוס.

בנוסף למכוני המחקר הקיימים, נוספו לפקולטה בשנים האחרונות שני מכוני מחקר חדישים:

International Clinical Research CenterICRC Brno, הוא מרכז מחקר ואשפוז  אשר הוקם בשיתוף עם Mayo Clinic. 

המרכז מתמקד במחקר ופיתוח תרופות וטכנולוגיות לאבחון מוקדם והתאמת טיפול פרטני במחלות נוירולוגיות, לב וכלי דם.

המרכז הנמצא בבית החולים ליולדות המסונף לפקולטה, הוקם בשנת 2013 ונחשב לאחד ממרכזי המחקר המובילים בתחומו.

  CeitecCentral European Institute of Technology –  מרכז מחקר הנמצא בתוך קמפוס הפקולטה, נחנך בשנת 2014 ונחשב לאחד מהמתקדמים באירופה.

 בceitec מתבצעים מחקרים פורצי דרך בביולוגיה מבנית , גנטיקה רפואית, מדעי מוח, ננוטכנולוגיה ובביולוגיה מולקולריות. תקציבי העתק אשר ניתנו ע"י האיחוד האירופי וממשלת צ'כיה להקמת ceitec, איפשרו את הקמת המרכז במבנה מודרני וציוד המעבדות במיטב הציוד.   

 מסלול ללימודי רפואה באנגלית
סטודנטים מרחבי העולם, הלומדים בתכנית הלימודים באנגלית של אוניברסיטת מסריק – הפקולטה לרפואה, לומדים בתוכנית הנחשבת כיום לאחת מתוכניות הלימודים האטרקטיביות ללימודי הרפואה.

השילוב של לימודים בקמפוס הנחשב לאחד מהחדשנים ביותר באירופה, המצויד בעזרי לימוד חדשים ומודרניים והקרבה למכוני המחקר ולבית חולים מודרני, מאפשרים לסטודנטים לרפואה ליהנות מסביבת לימודים מתקדמת ומתנאי לימודי אופטימליים, התואמים את הדרישות של עולם הרפואה של המאה ה21.

יעל פיקל יגאל אשר לומדת כיום בתוכנית השלוש שנתית בביה"ס לרפואה של אוניברסיטת בר- אילן בצפת, החלה את לימודיה באוניברסיטת מסריק.

בסרטון אשר הופק בשנתה הראשונה בפקולטה בברנו מציגה יעל את חווית הלימודים בפקולטה: 

וכאן יעל מספרת על חוויותיה כסטודנטית בלימודי הרפואה בפקולטה בברנו, אוניברסיטת מסריק. לאחר שלוש שנות לימודים בברנו, התקבלה יעל ללימודים בארץ בפקולטה לרפואה בצפת, שלוחה של אוניברסיטת בר אילן:

למידע נוסף השאירו פרטים בטופס

*שם מלא:

*טלפון:

*אי-מייל:

הודעה*: